Партнери компанії

 

Владислав Панченко

Панченко ВладиславГенеральний директор

       Владислав Панченко почав працювати на фондовому ринку понад 15 років тому як менеджер одного із напрямків групи компаній GPI. Курирував Українську реєстраційну та Українську депозитарну компанію. Згодом став керуючим директором та одним із партнерів групи. Завдяки його енергійності та конструктивному підходу до вирішення завдань, GPI зараз є серйозним гравцем на ринку фінансових послуг та фінансового консалтингу.

       У 2008 році Владислав із партнерами створює інвестиційну компанію ФІНТАЙМ. Зараз Владислав є керуючим директором та старшим партнером ІК ФІНТАЙМ.

       Владислав Панченко закінчив Київський інститут військово-повітряних сил за спеціальністю інженер-математик.

 

Альвіна Лісевич

Лісевич АльвінаФінансовий директор

       Має значний управлінський досвід, підкріплений широкими знаннями в галузі побудови та контролю фінансово-господарської діяльності бізнесу. Розпочавши кар'єру на одному з державних підприємств економістом-інженером, Альвіна через кілька років змогла обійняти посаду заступника директора у комерційній компанії, створеній на зорі розвитку ринкової економіки в Україні. З 1996 Альвіна Лісевич стає партнером інвестиційної групи GPI. З моменту   створення ІК Фінтайм обіймає посаду фінансового директора.

       Альвіна закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

 

 

Анатолій Козицький

Козицький АнатолійЗаступник генерального директора з корпоративних фінансів

       Відповідає за спрямування корпоративних фінансів.

       Досвід роботи на фондовому ринку з 1995 року. Робота у групі GPI-інвестиції, фінанси від дня її заснування. Чудово володіє нюансами господарської діяльності, бухгалтерського та управлінського обліку, оподаткування юридичних та фізичних осіб (у т.ч. нерезидентів), антимонопольного законодавства, особливостями процесу інвестування в Україну. Перша вища технічна освіта.

        МІБ - спеціальність фінанси.